Iнвесторам про туристичний та рекреаційно-курортний потенцiал Херсонщини

19.01.2016 09:47:45
Iнвесторам про туристичний та рекреаційно-курортний потенцiал Херсонщини

Кожна людина, яка займається бізнесом, може знайти на Херсонщині для себе багато цікавих можливостей та нових перспектив для розвитку і отримання прибутку.

Херсонщина – це унікальний природний комплекс, найбільш екологічно чистий регіон України, край неозорих скіфських степів, мальовничих краєвидів, садів і виноградників. Тут у доброму сусідстві співіснують піщана пустеля і розлогі ліси, ковиловий степ і прозорі річки та озера, ласкаві теплі хвилі Чорного та Азовського морів…

В курортній зоні херсонського Причорномор’я та Приазов’я надають послуги для відпочиваючих близько 300 пансіонатів, туристичних баз, санаторіїв, із них 49 дитячих оздоровчих закладів, понад 500 приватних міні-готелів, близько 50 об’єктів сільського зеленого туризму.

Херсонщина має унікальні лікувально-оздоровчі та курортно-рекреаційні можливості: із 4-х біосферних заповідників України два розташовані в Херсонській області – Чорноморський та «Асканія-Нова», які входять до всесвітньої мережі природних охоронних територій ЮНЕСКО, єдина у Європі природна пустеля – Олешківські піски, екологічно чиста Дельта Дніпра, цілющі грязі, лікувально-термальні та мінеральні води, унікальні соляні озера, а також більше 1 000 історико-культурних об’єктів.

У херсонців є впевненість – Херсонщина туристична має майбутнє. Попереду нові здобутки туристичної галузі, але вже сьогодні Таврійський край вартий того, щоб глибше відкривати перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Відкривайте Херсонщину! Запрошуємо всіх до співпраці, для обміну досвідом в реалізації інвестиційних проектів в сфері розвитку туризму та курортів, створення спільних проектів, які мають пріоритетне значення з точки зору соціально-економічного розвитку регіонів і держав, обговорення питань розвитку, передачі досвіду у сфері екологізації туризму.

Більш детальна інформація щодо інвестиційних пропозицій та проектів туристичної галузі Херсонщини.


 

Корисні посилання