Юрій Стець: Ми продовжуємо працювати над поширенням українського мовлення на окуповані території

17.03.2017 15:27:33
Юрій Стець: Ми продовжуємо працювати над поширенням українського мовлення на окуповані території

Під час брифінгу, який відбувся сьогодні, 17 березня, на Чонгарі по завершенню урочистого заходу з початку мовлення на тимчасово окупований Крим, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець звернувся до всіх українських телекомпаній з проханням надавати свої пропозиції стосовно отримання ліцензій для мовлення на тимчасові окуповані території Криму та окремих районів Донбасу.

«Це наш громадянський обов’язок, оскільки голос українських радіостанцій, зокрема для кримчан є дуже важливим. Діапазон понад 100 км дозволяє віщати з вежі в с.Чонгар майже до Сімферополя. За словами директора ТОВ «Телемережі України» Петра Семерея, вежа дозволяє розмістити 20-30 телеканалів», - наголосив Юрій Стець.

Він також повідомив, що Нацрада України з питань телебачення та радіомовлення зараз працює над збільшенням кількості частот, що не дасть унеможливить блокування сигналу українських радіостанцій російськими спецслужбами.

Нагадаємо, що завершено будівництво 150–метрової вежі, з якої сьогодні розпочалося мовлення на територію південних районів та частину тимчасово окупованого Криму до її південного узбережжя. З цієї вежі є можливість трансляції також 32 канали цифрового телебачення. Радіус дії можливого сигналу складає для радіо - 120-130 км та 80 км – впевненого прийому, а для телебачення – 50-60 км.Корисні посилання