Керівництво Херсонської обласної державної адміністрації відвідало будівельний майданчик Забудовника ПрАТ "МЖК"

13.07.2017 14:19:32
Керівництво Херсонської обласної державної адміністрації відвідало будівельний майданчик Забудовника ПрАТ "МЖК"

11 липня 2017 року відбувся робочий візит заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації О. Адамчика на будівельний майданчик 9-поверхового 126-квартирного житлового будинку № 73 (секції № 1 та № 2) в 4-А Таврійського мікрорайону м. Херсона.

Будівництво проводить будівельна компанія «Молодіжний житловий комплекс» в рамках діючих державних та відповідних місцевих житлових програм. Разом з представниками засобів масової інформації Олександр Адамчик побував на будівництві, на перспективних нових об’єктах, а також на місті, де передбачається закладка нової школи, дитячого садка та спортивної школи. 

Участь в заході брали директор Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла Юрій Волкович, виконавчий директор будівельної компанії «Молодіжний житловий комплекс» Андрій Яценко та головний інженер «Молодіжного житлового комплексу» Андрій Пепель.

На цей час у 4-А Таврійському мікрорайоні м. Херсона (пр.200-річчя Херсона) замовником будівництва будівельною компанією „МЖК” ведеться будівництво житлового будинку № 73 (секції № 1 та № 2) на 126 квартир, загальною площею житла понад 7,5 тис. м2. Станом на 01.07.2017 року стан будівельної готовності зазначеного об'єкта наступний:

- І пусковий комплекс -  90,5 %;

- ІІ пусковий комплекс -  49,3 %.

У рамках житлових програм тільки в цьому будинку 23 молоді сім’ї (6 родин АТО) отримали пільгові кредити на будівництво  житла.

Всього за період 2015 - перше півріччя 2017 років на пільгових умовах 10 родин учасників АТО залучено до участі у Програмі розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області, в т.ч. 2 родини загиблих отримали власне житло.

Будівельною компанією "МЖК" розпочато роботи по забудові II черги кварталу МЖК у 4-А Таврійського мікрорайону  м. Херсона, на якому планується протягом 2017-2022 років збудувати п’ять 9-поверхових житлових будинків №34/4, №34/3, №35, №34/2, №34/1 на 288 квартир загальною площею житла майже 18 тис.кв.м з об’єктами соціально-побутового призначення. Планується, що половина житла в цих будинках буде збудовано в межах обласної та міської житлових програм для учасників АТО, родин загиблих та багатодітних родин.

Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла плідно співпрацює з місцевою владою з метою  поліпшення умов пільгового кредитування, розроблення оновлень та змін до вже існуючих житлових програм, забезпечення їх фінансування у передбачених програмами обсягах. На даний час вже завершено роботу з розробки нової редакції Програми розвитку молодіжного житлового кредитування в Херсонській області на період до 2022 року, якою передбачено, зокрема, надання адресної безготівкової безповоротної фінансової допомоги учасникам АТО на погашення від 25% до 100% залишку суми зобов’язань за кредитом, а також продовжується робота з опрацювання нових редакцій Регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла у Херсонській області та Комплексної Програми будівництва житла в м.Херсоні на період до 2022 року, якими також будуть передбачені значні пільги для родин учасників АТО та інвалідів війни.

Під час обговорення питань порядку денного заступник Херсонської обласної державної адміністрації Адамчик О.О. відзначив, що за багаторічну працю, високий професіоналізм та значні досягнення в реалізації державних та місцевих житлових програм, а також з нагоди 25-річчя з дня створення Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва – Державний фонд та Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла, згідно розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації Гордєєва А.А. від 29.05.2017 р. № 151-ос, нагороджено Почесною грамотою.

За результатами робочого візиту підготовлено проект відповідного розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації, яким, зокрема, передбачено забезпечити наступне:

-  у серпні місяці винести на розгляд колегії  обласної державної адміністрації нову редакцію обласної програми розвитку молодіжного житлового кредитування на період до 2022 року;

- збільшити рівень фінансування заходів Програми та довести його до рівня програмних показників;

- підготувати та провести 14-15 вересня 2017 року в місті Херсоні Всеукраїнську нараду «Будівництво житла для молоді та інноваційні енергозберігальні технології».

За інформацією Херсонського Регіонального Управління Державного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництвуКорисні посилання