Князегригорівській школі до Дня знань подарували шкільний автобус

03.09.2013 19:38:00

01 вересня 2013 року на урочистостях з нагоди Дня знань директору Князегригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів голова районної державної адміністрації вручив ключі від «Шкільного автобуса»

01 вересня 2013 року на урочистостях з нагоди Дня знань директору Князегригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів голова районної державної адміністрації, який у рамках виконання на території району соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, вручив ключі від «Шкільного автобуса».
На заході були присутні: голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Періг, сільський голова Князегригорівської сільської ради Віктор Бойко. 
В усіх навчальних закладах району пролунав Перший дзвоник, який покликав за шкільні парти 1635 учнів. У заходах взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, закладів району, депутати районної, селищної, сільських рад, батьківська громадськість.

Корисні посилання