Комісія підвела підсумки службового розслідування причин смерті атовця

17.11.2017 16:42:18
Комісія підвела підсумки службового розслідування причин смерті атовця

Спеціальна комісія, створена для розслідування причин трагедії з атовцем-кіборгом Сергієм Кочемазовим вже має результати проведеного розслідування.

Члени комісії у складі представників Департаменту охорони здоров’я ОДА та громадських організацій ветеранів АТО ретельно вивчили доповідні записки медичного персоналу комунального закладу «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни», наказу по закладу та матеріалів відеозйомки у ньому і встановили, що факт неналежного поводження з ветераном АТО працівників закладу дійсно мав місце.

Як зазначається у її акті від 15 листопада цього року: «За результатами проведеного службового розслідування комісія дійшла висновку про порушення вимог етики та деонтології Комаровою О.М., завідувачем неврологічним відділенням КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» при спілкуванні з пацієнтами».

Комісія винесла низку рекомендацій. Зокрема КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» переатестувати та відсторонити причетних до випадку працівників, провести відповідну роботу з персоналом тощо. Департаменту охорони здоров’я ОДА організувати позапланову перевірку лікувального закладу в тому числі умов лікування ветеранів АТО, відповідності медичного персоналу кваліфікації. Територіальному органу Національної поліції України в межах кримінального провадження по даній справі ініціювати проведення посмертної судово-психіатричної експертизи С.Кочемазова. Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування посилити психологічну допомогу ветеранам АТО.

Нагадаємо, що правоохоронними органами провадиться кримінальне провадження по цьому випадку за статтею 120 Карного кодексу України («Доведення до самогубства»).Корисні посилання