Команда педагогів Каховського району-переможець обласної спартакіади

11.09.2017 10:30:31

З 07 по 09 вересня 2017 року в смт. Лазурне Скадовського району відбулася обласна Спартакіада серед збірних команд членів Профспілки -працівників освіти і науки України Херсонської області. Змагалися 25 команд з усiх куточкiв Херсонської областi.

Команда педагогів Каховського району- серед учасників змагань. Своє професійне свято -День фізичної культури та спорту учасники команди із числа шанувальників спорту і фахівців фізкультурно-спортивної галузі району – святкували на березі Чорного моря , змагаючись з шести видів спорту та виборюючи перемогу.

У змаганнях з міні футболу команда у складі; Войтовича Сергія (вчителя фізичної культури Арх.Слобідської ЗОШ І-Ш ст.); Малишенко Анатолія (вчителя фізичної культури Любимівської ЗОШ-д/з І-ІІІ ст. № 1); Нечипорчука Богдана ( вчителя математики Арх. Слобідської ЗОШ І-Ш ст.), Балановича Павла (вчителя фізичної культури Роздольненської ЗОШ І-Шст.),Сіненка Сергія (керівника гуртка з футболу) посіла 3 загальнокомандне місце.

У змаганнях з волейболу пляжного, тенісу настільного у яких брали участь Нікітенко Володимир (вчитель фізичної культури Тавричанського НВК) та Малишенко Дар’я (вчитель фізичної культури Любимівської ЗОШ-д/з І-ІІІ ст. № 1  вибороли призові місця посівши 3 загальнокомандне місце з тенісу настільного та 2 загальнокомандне місце з волейболу пляжного.

У змаганнях з шашок команда посіла 4 загальнокомандне місце. А в особистому заліку Федоренко Валентина заступник директора з навчально-виховної роботи Костогризівської ЗОШ І-Ш ст. посіла 3 місце.

У змаганнях з загальнофізичної підготовки приймала участь уся команда з 10 чоловік та посіла 3 загальнокомандне місце. Також вся команда змагалася у перетягуванні канату.

За підсумками усіх видів спорту команда району посіла І загальнокомандне місце. Усі учасники нагороджені пам’ятними подарунками, дипломами І ступеня, медалями та кубком від організаторів змагань.

Свою перемогу освітяни району присвятили начальнику відділу освіти Каховської РДА Калініченко Тетяні, таким чином поздоровивши свого керівника з початком нового навчального року.