Компанія «Кока-Кола» в Україні підтримує екологічні проекти на Херсонщині

26.07.2017 13:40:28
Компанія «Кока-Кола» в Україні підтримує екологічні проекти на Херсонщині

Компанія «Кока-Кола Україна» є активним учасником глобальної програми сталого розвитку. Відтак вона втілює ініціативи, що спрямовані на охорону довкілля; підтримку активного здорового способу життя; створення безпечних умов роботи для співробітників; підвищення економічного розвитку громад, на території яких працює Компанія.

Крім того, Компанія виконує своє глобальне зобов’язання – до 2020 року відновити у природі таку ж кількість води, яка використовується у процесі виробництва напоїв, та здійснює вже понад 25 років чимало соціально-відповідальних проектів для покращення життя громад та відновлення водних ресурсів.

На території Херсонської області компанія «Кока-Кола Лімітед» здійснила та активно підтримує такі проекти, як:

1. «Відновлення річки Каланчак (Херсонська область) для природи та майбутніх поколінь». Прочищено три мостопереїзди для забезпечення проточності річки (селище Новоолександрівка), відновлено три само виливні свердловини, які дають 7, 000 000 м3 в рік, організовано три акції з прибирання в смт. Каланчак, селищах Новоолександрівка, Хорли, Олексіївка, Роздольне, Олександрівка, Горківське.

2. «Відновлення прісних водойм на Півдні України: пониззя Дніпра та Дніпро-Бузького лиману», а саме Кардашинські озера (Великокардашнська сільська рада), Голопристаський район, Херсонська область. Прочищено канал загальною довжиною  1300 метрів, шириною  5 метрів, що підвищило інтенсивність водообміну між Кардашинськими озерами і Дніпром, що дозволило зробити екосистему більш стійкою – без катастрофічних для природи і людей коливань рівня води. Проведено акцію з прибирання узбережжя річки Чайка.

3. «Відновлення прісних водойм на Півдні України: пониззя Дніпра та Дніпро-Бузького лиману» Кардашинські озера.  Прочищено канал загальною довжиною 1700 метрів, шириною 4 м. Доочищення вже існуючого каналу до річки Чайка, ведуться роботи з очищення озер.

Дані проекти підтримуються на постійній основі та в партнерстві з Українським Товариством Охорони птахів та є суміжними зі стратегією компанію.

Корисні посилання