Комунальники відзначають професійне свято

16.03.2017 14:53:55
Комунальники відзначають професійне свято

Сьогодні, 16 березня, в обласній державній адміністрації привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з професійним святом.
Так, в актовій залі будівлі ОДА на урочистість завітали працівники житлово-комунальних установ, підприємств, керівників різних профільних секторів господарської сфери області.


Теплими словами запрошених гостей привітали керівники профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласної ради та комунальних підприємств.


За дорученням голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва керівник апарату ОДА Володимир Клюцевський вручив окремим працівникам  житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Почесні грамоти та Подяки й зазначив, що робота господарників дуже важлива в нашому сьогоденні.


Також в. о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик з вітальними словами звернувся до присутніх:
«Дякуємо вам за ваш щоденний труд. Люди думають, що всі побутові блага, які їх оточують, наявні тому, що так має бути. Але насправді за цими звичними буденними умовами існування стоїть велика кількість спеціалістів, які щодня власною роботою забезпечують і контролюють якість надання побутових послуг для населення».
Він також привітав усіх комунальників з професійним святом і вручив Грамоти Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.
Окрім цього, винуватців свята привітали концертними виступами учні загальноосвітніх шкіл і Херсонського училища культури.Корисні посилання