Конкурс плакатів та відео до Всесвітнього дня продовольства 2017 року

30.06.2017 06:15:14
Конкурс плакатів та відео до Всесвітнього дня продовольства 2017 року

Щороку, 16 жовтня, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) відмічає Всесвітній день продовольства з нагоди заснування організації в 1945 році.

Більш ніж в 150 країнах по всьому світу проводяться різноманітні заходи, від марафонів і маршів боротьби з голодом до виставок, культурних уявлень, змагань і концертів, які сприяють інформованості та діям заради тих, хто страждає від голоду, і необхідності забезпечення продовольчої безпеки і повноцінного харчування для всіх.

До Всесвітнього дня продовольства ФАО запроваджено Конкурс плакатів та відео. У Конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі віком від 5 до 19 років. Термін подачі заявок до 16 листопада 2017 року. Переможці отримають подарунки та нагороди.

Конкурс закликає дітей та підлітків задіяти свою уяву і запропонувати ідеї на тему Всесвітнього дня продовольства з такими лозунгами: «Змінемо майбутнє міграційних потоків. Інвестуємо в продовольчу безпеку і сільський розвиток».

Великі переміщення людей створюють складні проблеми, що вимагають глобальних дій. ФАО звертається до дітей та підлітків віком від 5 до 19 років, щоб вони розповіли, як продовольча безпека і сільський розвиток можуть змінити майбутнє міграційних потоків. Для цього є дві можливості. Створити плакат або зняти відео на тему Всесвітнього дня продовольства і взяти участь в Конкурсі 2017 року.

З більш детальною інформацією про Конкурс плакатів та відео можна ознайомитись за посиланням.  Корисні посилання