Координаційна нарада з питань проведення весняного призову в Нововоронцовському районі

12.04.2018 13:35:35
Координаційна нарада з питань проведення весняного призову в Нововоронцовському районі

12 квітня 2018 року головою районної державної адміністрації Василем Тітаренком була проведена координаційна нарада, в роботі якої взяли участь заступник голови районної державної адміністрації – голова районної призовної комісії Наталя Литовченко, керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Капітонова, військовий комісар Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Непомящий, начальник відділу офіцерів запасу і кадрів Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату Геннадій Руденко, начальник сектора превенції Нововоронцовського відділення поліції Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Дмитро Іванів та члени призовної комісії.

На порядок денний були винесені питання про стан виконання в районі планового завдання призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року та шляхи вирішення проблемних питань.

З вищезазначеного питання Василь Тітаренко поінформував, що весняний призов 2018 року в районі стартував не зовсім вдало, є проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення, більшість призовників не з’явились до об’єднаного районного військового комісаріату і до розшуку яких необхідно залучити районне відділення поліції. Виконкомам сільських рад разом з військовим комісаріатом проводити спільне оповіщення призовників.

Олександр Непомящий доповів, що на обласну комісію було вже направлено 14 чоловік, з них 5 визнано придатними до військової служби, 6 підлягають додатковому медичному обстеженню, 3 чоловіка непридатні до військової служби. На даний час працівники військомату проводять виїзди в села району для надання допомоги сільським радам з оповіщення призовників. Надано до районного відділення поліції списки призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку. Робота по призову продовжується.

Дмитро Іванів зазначив, що районне відділення поліції при зверненні військового комісара чи сільських голів завжди сприяє у вирішенні питань щодо надання допомоги під час оповіщення призовників та розшуку громадян, які ухиляються від проходження строкової військової служби.

“План призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року в районі повинен бути виконаний”, – підкреслив очільник району.

По закінченню координаційної нариди вирішено:

1. Тримати на постійному контролі виконання планового завдання призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року;

2. Районній призовній комісії забезпечити якісний відбір призовників на строкову службу;

3. Проводити виїзди в села району для надання допомоги сільським радам, щодо оповіщення призовників, які не отримали повістки та не з’явились на медичну комісію;

4. Нововоронцовському відділенню поліції Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, при необхідності, забезпечити участь дільничних під час оповіщення призовників та здійснювати заходи щодо розшуку та доставки у військовий комісаріат осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Корисні посилання