Кожній самотній українській дитині – наставника! Запрошуємо на «круглий стіл» для обговорення

06.07.2017 08:09:33
Кожній самотній українській дитині – наставника! Запрошуємо на «круглий стіл» для обговорення

7 років тому громадська організація "Одна надія" започаткувала наставництво – новий вид безоплатної допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, насамперед підліткам.

Він не потребує грошей, спеціальної освіти й навіть багато часу. Наставник – це, в першу чергу, друг, який періодично навідується до дитини, яка перебуває в інтернатному закладі, й допомагає їй порадою або навчає. За роки своєї діяльності "Одна надія" знайшла наставників для 1330 дітей у Києві та області.

Минулої осені наставництво узаконили на державному рівні й планують розповсюдити на всю Україну. 8 вересня 2017 року парламент прийняв, а 5 жовтня Президент України підписав зміни до закону про захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, якими наставництво вводиться як офіційна форма допомоги дітям у закладах інституційного догляду.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підтримує та схвалює реалізацію програми наставництва в області.

Так, 20 липня 2017 року о 14.00 в приміщені облдержадміністрації (зал засідань, І поверх) планується проведення засідання за «круглим столом» із зазначеного питання та відбудеться підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Уповноваженим Президента України з прав дитини, Херсонською облдержадміністрацією та громадською організацією «Одна надія».

Запрошуємо представників ЗМІ!Корисні посилання