КП агрофірма-радгосп «Білозерський»

20.12.2017 09:27:25
КП агрофірма-радгосп «Білозерський»

 

Директор: Шишенко  Віталій Васильович

Агрофірма радгосп «Білозерський» створена на базі державного елітно-насіннєвого радгоспу «Білозерський» згідно з наказом Міністерства промисловості УРСР № 315 від 23 грудня 1954 року.

На сьогодні це економічно міцне, одне з кращих господарств області в Україні. Розвивається за чотирма пріоритетними напрямами: розсадництво, виноградарство, садівництво.

Завдяки співпраці з провідними галузевими фірмами Німеччини, підприємствами Ізраїлю, Норвегії, інших країн далекого зарубіжжя, агрофірма отримує необхідні матеріали та обладнання, впроваджує нові технології на рівні кращих світових зразків.

Агрофірма є одним з великих виробників в Україні: виноградні саджанці, плоди та ягоди (персик, слива, черешня, абрикос, яблука, суниця, малина) виноград, виноматеріали сухі і кріпленні, вина готові в асортименті, алкогольні напої з виноградної сировини: граппа, бренді. Висока культура землеробства, раціональне і науково обґрунтоване використання землі, сприяє досягненню вагомих результатів по виробництву основних видів сільськогосподарської продукції.

Агрофірма «Білозерських» є флагманом виноградних розсадницьких підприємств України. Забезпечує потреби господарств в перспективних сортах винограду не тільки півдня України (Херсонської, Одеської та Миколаївської областей), а й інших регіонів країни. А джерело успіху в виноградарстві це, перш за все, якісні саджанці, вирощені за сучасними технологіями. Фахівці господарства працюють над сортовим складом майбутніх виноградників, якістю саджанців винограду, проводять роботу по боротьбі з хворобами винограду.

На 1000 гектарах вирощуються кращі європейські сорти винограду, збирається до 10 тис.тонн бурштинових грон, виробляються відмінні виноматеріали, затребувані багатьма компаніями України.

У галузях садівництва і виноградарства впроваджуються і ефективно використовуються передові сучасні технології вирощування плодів і ягід. Побудовано фруктосховище і ведеться реконструкція холодильника за європейськими стандартами зарегульована газовим середовищем для зберігання плодів і ягід до 9тіс.тонн.

Створено цілорічний конвеєр плодово-ягідної продукції. На більш, ніж 500 гектарах садів вирощується: черешня, абрикос, персик, слива, а також ранні сорти яблук, які реалізуються прямо з саду, і пізні, закладені на зберігання в фруктосховища до 6 тис.тонн.

Частина свіжих фруктів переробляється на пюре і соки асептичного зберігання, які закуповують всім відомі гіганти, як «Сандора», «Джаффа» та Одеський комбінат дитячого харчування.

Агрофірма - постійний учасник щорічних спеціалізованих виставок і дегустаційних конкурсів, неодноразовий володар золотих і срібних медалей, їх більше 100 - за високу якість наших вин.

На теперішній час на підприємстві триває робота з впровадження систем управління безпечністю та якістю харчових продуктів відповідно до вимог НАССР.

Адреса: 75003, Херсонська обл., Білозерський р-н, с. Дніпровське, вул. Центральна, 3.

Телефон:

+38 (05547) 44710
+38 (05539) 26566
+38 (050) 3960164

Факс: +38 (05547) 33241.

Корисні посилання