Культура Японії розкривається перед херсонцями з різних сторін

30.06.2017 12:27:21
Культура Японії розкривається перед херсонцями з різних сторін

За ініціативою Президента України 2017 рік оголошено роком Японії в Україні, що сприятиме активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією.

У зв'язку з цим, у червні на Херсонщині у ККЗ «Ювілейний» пройшов тиждень класичного та сучасного японського кіно. Сім різноманітних стрічок від майстрів японського кінематографу та мультиплікації переглянули херсонці.

Всі ці фільмі дійсно заслуговували уваги як звичайних глядачів, так і кіноманів, оскільки були представлені в різноманітних жанрах: аніме, авангард, жахи,  сімейні драми, комедії, класика, фентезі.

Слід зазначити, що протягом року в області заплановано ряд заходів, присвячених японській культурі: книжкові виставки, тематичні заходи, освітні семінари, виставки про історію та культуру Японії тощо.

Нагадаємо, що по всій території України розгортається проект з висадки сакур. Він називається «Кампанія 2500 сакур», яка була ініційована Посольством Японії в Україні.

Цього річ, 8 квітня, до кампанії з висадження сакури приєднався і Херсон. Біля комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» на проспекті Ушакова було висаджено 10 дерев сакури. Крім того, урочисте відкриття алеї сакур відбулося і в Генічеську.

Так, на початку вересня планується проведення в обласному художньому музеї ім. О.Шовкуненка вистави японського мистецтва з використанням експонатів з фонду музею та творів японських митців Національного художнього музею України.Корисні посилання