Ліцензіатам Нацради в Херсонській області презентовано Стратегію розвитку телерадіомовлення на 2016 – 2017 роки

20.06.2016 18:14:50
Ліцензіатам Нацради в Херсонській області презентовано Стратегію розвитку телерадіомовлення на 2016 – 2017 роки

17 червня 2016 року відбулася робоча зустріч члена Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергія Костинського з ліцензіатами Нацради в Херсонській області на тему: «Мовлення громад: реалії та перспективи для Херсонщини».

На зустрічі була презентована Стратегія розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення та територію Криму протягом 2016-2017 років, до якої входять перспективні проекти з розвитку телерадіомовлення на території Херсонської області.

IMG_0804

Один із напрямків проекту – якісне збільшення рівня покриття території Херсонської області аналоговим та цифровим ефірним мовленням, ліквідація «білих плям» телерадіомовлення. Крім того, проектами передбачено збільшення потужності телевізійних аналогових передавачів, на яких мовлять ліцензіати, встановлення додаткових цифрових передавачів, проведення комплексної інформаційної компанії серед населення щодо прийому програми українських мовників, зокрема,  створення call-центру для інформування мешканців регіону щодо налаштування сет-топ- боксів та прийому цифрового мовлення,  розвиток FM-мовлення на Херсонщині.

Крім того, Стратегією передбачено внесення змін до законодавства щодо спрощення умов користування радіочастотними ресурсами, надання ліцензій.

Стратегічно важливим етапом у проекті є організація телерадіомовлення на тимчасово анексовану територію Криму. Планується розпочати будівництво 150-метрової вежі в с. Чонгар Херсонської області, з якої буде здійснюватися трансляція українських мовників на території АРК. Як зазначив Сергій Костинський, буде підготовлено для РНБО України санкційний список ліцензіатів Роскомнадзору, що незаконно здійснюють мовлення на території Криму.

Корисні посилання