Місцеві бюджети Херсонщини отримали 44 мільйона гривень податку на нерухомість

01.11.2018 13:20:34
Місцеві бюджети Херсонщини отримали 44 мільйона гривень податку на нерухомість

За 9 місяців  2018 року до місцевих бюджетів нашої області надійшло 43,9 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомили спеціалісти управління моніторингу доходів та обліково - звітних систем Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Майже всю суму 34,7 млн. грн. або 79 відс. від загальної суми надходжень сплатили суб’єкти господарювання - юридичні особи Херсонщини. Це на третину або на 8,4 млн.грн. перевищує минулорічний показник. Фізичні особи - громадяни перерахували бюджетам громад ще 9,2 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Показник майже вдвічі або на 4,5 млн. грн. перевищив надходження минулорічного періода.

Нагадаємо: цього року податок на нерухомість платники сплачують за   2017 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період. Ставки та пільги з податку встановлюють органи місцевого самоврядування. Податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх частку. Разом із тим, податок сплачується лише за ту площу, яка перевищує пільгову.

З метою правильного обчислення податку та у разі виявлення розбіжностей запрошуємо громадян до податкових інспекції за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо об’єктів та розміру площі нерухомості, яка перебуває у їх власності. 

Головне управління ДФС у Херсонській області, 
Автономній Республіці Крим та м. СевастополіКорисні посилання