Міжнародний проект шукає кращих представників регіону

24.11.2017 13:00:42
Міжнародний проект шукає кращих представників регіону

Україна багата не тільки своїми родючими землями, а й працьовитими і розумними людьми. Вони примножують славу Україну, демонструють кращі людські якості і вчинки, створюють історію, сьогодення, майбутнє нашої держави.

З метою гідного представлення та всебічного інформування спільноти про найкращих представників української нації, їхні досягнення, відзнаки та заслуги Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» в рамках Проекту готується до друку  видання Книги Пошани «Гордість України. Імена і здобутки».

За підтримки та за участю представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій української діаспори, видатних політичних та громадських діячів.
 

Кожен може запропонувати кандидата для участі у Проекті, який на вашу думку гідний цього.

Звертатись з пропозиціями до Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА. Контактна особа - Олександр Кобець (0552) 26-33-18 . Надсилати пропозиції на електронну пошту: dp-inform@khoda.gov.ua  

Заключна частина Проекту приурочена до Дня Соборності України та відбудеться у січні 2018 року у м. Київ.

В рамках Проекту на урочистому засіданні учасники будуть відзначені орденом "Слава і честь", грамотою "За вагомий внесок у розвиток української державності" та Книгою Пошани.Корисні посилання