м. Гола Пристань

16.01.2016 12:24:09

Місто обласного значення Гола Пристань

Загальна інформація щодо міськвиконкому

Повна назва Повна поштова адреса,

графік роботи

Офіційний веб-сайт
Голопристанська

міська рада

Херсонської області

Голопристанська міська рада

вул. 1 Травня, 14

м. Гола Пристань

Херсонська область

Україна, 75600

Понеділок-п’ятниця,

08:00 – 17:00

golapristan-mrada.gov.ua

Інформація щодо керівництва міськвиконкому (голови та його заступників)

ПІБ, посада Повна поштова адреса Номери телефону та факсу, електронна адреса Дні прийому із зазначенням точного часу та місця його проведення (в тому числі виїзного)
1. Бабич Олександр Володимирович, Голопристанський міський голова Голопристанська міська рада

вул. 1 Травня, 14

м. Гола Пристань

Херсонська область

Україна, 75600

Тел.: (05539) 2-65-02

Факс: (05539) 2-12-77

E-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua

 

Понеділок з 8.00 до 11.00, п’ятниця

з 8.00 до 11.00

2. Лук’янченко
Людмила Олександрівна,Секретар Голопристанської міської ради
Голопристанська міська рада

вул. 1 Травня, 14

м. Гола Пристань

Херсонська область

Україна, 75600

Тел.: (05539) 2-60-70

Факс: (05539) 2-12-77

E-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua

 

Понеділок з 8.00 до 11.00, п’ятниця з 8.00 до 11.00
3. Гей Віталій Миколайович, Перший заступник Голопристанського міського голови Голопристанська міська рада

вул. 1 Травня, 14

м. Гола Пристань

Херсонська область

Україна, 75600

 

Тел.: (05539) 2-16-37

Факс: (05539) 2-12-77

E-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua

 

Понеділок з 13.00 до 17.00, п’ятниця з 08.00 до 12.00
4. Лінник Світлана

Григорівна,  заступник Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Голопристанська міська рада

вул. 1 Травня, 14

м. Гола Пристань

Херсонська область

Україна, 75600

 

Тел.: (05539) 2-61-93

Факс: (05539) 2-12-77

E-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua

 

 

Вівторок з 8.00 до 12.00, четвер з 13.00 до 15.00
5. Богданова Галина

Романівна, заступник Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

Голопристанська міська рада

вул. 1 Травня, 14

м. Гола Пристань

Херсонська область

Україна, 75600

 

Тел.: (05539) 2-15-77

Факс: (05539) 2-12-77

E-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua

 

 

Вівторок з 13.00 до 17.00, середа з 8.00 до 12.00
6. Галич

Галина Василівна, секретар виконавчого комітету Голопристанської міської ради

Голопристанська міська рада

вул. 1 Травня, 14

м. Гола Пристань

Херсонська область

Україна, 75600

 

Тел.: (05539) 2-63-68

Факс: (05539) 2-12-77

E-mail: vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua

 

 

Понеділок з 8.00 до 12.00, п’ятниця з 8.00 до 12.00

Інформація щодо кожного структурного підрозділу міськвиконкому:

Загальний відділ
1 Дробоженко

Світлана Миколаївна 

Начальник vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua 2-15-55
2 Кирисина

Наталія Василівна

Головний спеціаліст    2-15-55

 

3 Шнирьова

Марина Анатоліївна

Головний спеціаліст    2-15-55

 

Сектор організаційно-кадрової роботи
1 Безкровна

Ольга Василівна

Завідувач gopri-kadru@ukr.net 2-68-06
2 Соловйова

Юлія Юріївна

Головний спеціаліст   2-68-06
Відділ бухгалтерського обліку, планування та звітності
1 Квасницька

Ольга Василівна

Начальник відділу-головний бухгалтер vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua 2-69-33
2 Гордєєва

Лариса Вікторівна

Головний спеціаліст   2-69-33
3 Чупина

Олена Павлівна

Головний спеціаліст    2-69-33
4 Злигостєва

Вікторія Ігорівна

Головний спеціаліст    2-69-33
Сектор з питань юридичної роботи
1 Тараненко

Сергій Миколайович

Завідувач vykonkom@golapristan-mrada.gov.ua 2-68-06
2 Лєбєдєва

Вікторія Сергіївна

Головний спеціаліст   2-68-06
3 Трайда

Микола Іванович

Старший інспектор   2-12-42
Персонал по обслуговуванню апарату виконавчого комітету
1 Плотнік

Валентина Михайлівна

Завідувач господарства   2-15-40
2 Довбня

Ольга Василівна

Секретар-друкарка   2-12-77
3 Верлата

Тетяна Федорівна

Прибиральник

службових приміщень

   
4 Гінкіна

Ярослава Іванівна

Прибиральник

службових приміщень

   
5 Січкаренко 

Євген  Рідович

Водій автотранспортних засобів    
6 Волошин

Анатолій Миколайович

Водій автотранспортних засобів    
7 Нестеренко

Любов Вікторівна

двірник    
Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій
1 Леміх

Олександр Анатолійович

Начальник lemikh-sun@ yandex.ua 2-69-79
2 ВАКАНСІЯ Головний спеціаліст    2-69-79
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури
1 Буренко

Дмитро В’ячеславович

 

Начальник goprijkh@ukr.net 7-72-85
2 Лучинець

Олена Вікторівна

Головний спеціаліст   7-72-85
Інспекція з благоустрою
1 ВАКАНСІЯ Начальник інспекції

 

  7-72-85
2 Лобинцев

Володимир Володимирович

 

Інспектор blagoustrij.gopri@ukr.net 7-72-85
Відділ комунальної власності  та земельних відносин
1 Миргород

Юрій Володимирович

Начальник zemviddilgopri@ukr.net 2-10-52
2 Зеленіна

Наталія Олександрівна

Головний спеціаліст   2-10-52
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва та містобудівного кадастру
1 Щипак

Анатолій Іванович

Начальник-головний архітектор gopri_arhitek@meta.ua 2-11-61
2 Кривошей

Олег Миколайович

Головний спеціаліст   2-11-61
Відділ ведення Державного реєстру виборців
1 Джус

Андрій Миколайович

Начальник drvgopry@ukr.net 7-72-90
2 Риженко

Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст   7-72-90
Служба у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю
1 Колодка

Світлана Анатоліївна

Начальник dity-gopri@ukr.net 7-71-73
2 Майданюк

Наталя Миколаївна

Головний спеціаліст   7-71-73
3 Чепурова

Тетяна Вікторівна

Фахівець

із соціальної роботи

  7-71-73
Центр надання адміністративних послуг
1 Сидоренко

Катерина Анатоліївна

Начальник   gopry-cnap@ukr.net 7-71-79
2 Тимочко

Людмила Анатоліївна

Адміністратор   7-71-79
3 Михайленко

Юлія Володимирівна

Адміністратор   7-71-79
Реєстраційний відділ
1 Друговин

Валентина Миколаївна

Начальник – державний реєстратор goprireestr3@ukr.net 7-71-79
2 Зелінський

Володимир Федорович

Державний реєстратор   7-71-79
3 Чепуркова

Інна Володимирівна

Державний реєстратор   7-71-79
4 Рець

Тетяна Яківна

Провідний спеціаліст   7-71-79
Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення і територій та мобілізаційної роботи
1 Мошенський

Іван Іванович

Завідувач mobilka.gopri@ukr.net 7-72-85
2 Комаров

Володимир Григорович

Спеціаліст   7-72-85
Архівний відділ
1 Бишок

Олена Іванівна

Начальник arhmisrada@ukr.net 7-72-92
Фінансове управління
1 ВАКАНСІЯ Начальник фінансового управління    
2 Цуркан

Наталія Василівна

Заступник начальника – начальник бюджетного відділу finupgopri@ukr.net 7-72-10
3 Толда

Ірина Василівна

Головний спеціаліст бюджетного відділу   7-72-10
4 Конотоп

Анна Анатоліївна

Начальник відділу планування доходів та податкової політики   7-72-10
5 ВАКАНСІЯ Головний спеціаліст відділу доходів та податкової політики   7-72-10
6 Майданик

Тетяна Вікторівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку-головний бухгалтер   7-72-10
7 Євтушенко

Олена Олексіївна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку   7-72-10
Відділ освіти, молоді та спорту
1 Чуприна

Лідія Миколаївна

Начальник goronogopri@ukr.net 7-71-51
2 Таран

Олександр Веніамінович

Заступник начальника   7-71-51
3 Олефіренко

Яна Валентинівна

Головний спеціаліст   7-71-51
4 Кірзунова

Ірина Олегівна

Спеціаліст Ι категорії   7-71-51
5 Позднишова

Світлана Іванівна

Завідувач методичного кабінету   2-16-32
6 Мельничук

Світлана Миколаївна

Методист   2-16-32
7 Романюк

Оксана Леонідівна

Методист   2-16-32
8 Жданова

Тетяна Григорівна

Методист   2-16-32
9 Стецюк

Олександр Валентинович

Інженер   7-71-51
10 Стрижеус

Володимир Петрович

Головний бухгалтер   7-71-51
11 Контушна

Ірина Павлівна

Бухгалтер   7-71-51
12 Кур’янінова

Ольга Олександрівна

Економіст   7-71-51
13 Петрова

Алла Миколаївна

Прибиральник службових приміщень   7-71-51
Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації
1 Литвиненко

Альона Василівна

Начальник kylt_tyr@ukr.net 7-72-91
2 Подковзун

Вячеслав Миколайович

Головний спеціаліст   7-72-91
3 Ярова

Наталья Юріївна

Провідний спеціаліст   7-72-91
4 Кривонос

Світлана Володимирівна

Головний бухгалтер   7-72-91
5 Гапонова

Яна Євгеніївна

Бухгалтер   7-72-91
Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці
1 Штепенко

Юлія Миколаївна

Начальник soczahust_gopri@ukr.net 7-72-89
2 Костюк

Альона Юріївна

Державний соціальний інспектор   2-11-33
Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян
1 Мартинов

Євген Сергійович

заступник начальника управління-начальник відділу   2-10-76
2 Кушнаренко

Ірина Василівна

Головний спеціаліст   2-10-76
3 Кравець

Вікторія Олегівна

Головний спеціаліст   2-10-76
Відділ грошових виплат і компенсацій
1 Меліхова

Тетяна Михайлівна

Начальник   2-11-33
2 Реутенко

Сергій Вікторович

Головний спеціаліст   2-11-33
3 Романюк

Вікторія Олександрівна

Головний спеціаліст   2-11-33
4 Шавалда

Наталя Анатоліївна

Головний спеціаліст   2-11-33
5 Кобар

Діана Валентинівна

Головний спеціаліст   2-11-33
6 Кручених

Зоряна Петрівна

Головний спеціаліст   2-11-33
Відділ фінансового забезпечення
1 Паламарчук

Світлана Анатоліївна

Начальник   2-10-76
2 Беспала

Олена Петрівна

Головний спеціаліст   2-10-76
3 Соловйова

Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст   2-10-76
Відділ праці, кадрової роботи та контролю за призначенням пенсій:
1 Брага

Світлана В’ячеславівна

Начальник   7-72-89
2 Лук’янченко

Андрій Андрійович

Головний спеціаліст   7-72-89
3 Набока

Анастасія Віталіївна

Діловод   7-72-89
4 Скакун

Марина Сергіївна

Прибиральник службових приміщень    
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення сім`ї та праці
1 Струтинська

Тетяна Вячеславівна

Директор tersentr24@ukr.net 7-71-87
2 Троць

Ірина Вікторівна

Головний бухгалтер   7-71-87
3 Лубяна

Людмила Миколаївна

Медична сестра    
4 Запорожець

Марина Василівна

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома   7-71-87
5 Севостьянова

Наталія Анатоліївна

Завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги   7-71-87
6 Пригода

Лариса Олександрівна

Соціальний робітник    
7 Єрєменко

Оксана Олегівна

Соціальний робітник    
8 Мамонтова

Юлія Олександрівна

Соціальний робітник    
9 Засадинська

Ганна Іванівна

Соціальний робітник    
10 Струнгар

Світлана Володимирівна

Соціальний робітник    
11 Максименко

Надія Вікторівна

Соціальний робітник    
112 Гром

Любов Павлівна

Соціальний робітник    
113 Варлакова

Тетяна Олександрівна

Соціальний робітник    
114 Старюченко

Марина Валеріївна

Соціальний робітник    
115 Драгуновська

Людмила Іванівна

Соціальний робітник    
116 Пиндик

Ольга Гаріївна

Соціальний робітник    
117 Драгуновський

Сергій Олегович

Соціальний робітник    
118 Повод

Ганна Леонідівна

Перукар    

 

Корисні посилання