Вадим Черниш:  Мешканці окупованого Криму залишаються в українському інформаційному просторі

18.03.2017 16:58:44
Вадим Черниш:  Мешканці окупованого Криму залишаються в українському інформаційному просторі

 

Про це Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб  України Вадим Черниш зазначив під час відкриття 150-ти метрової телекомунікаційної вежі у селі Чонгар Генічеського району  17 березня.

Саме з відкриттям цієї вежі розпочато українське мовлення на територію південних районів Херсонської  області та частину тимчасово окупованого Криму.

Звертаючи увагу на важливість забезпечення мешканців окупованого Криму сталим українським інформаційним простором, В.Черниш зауважив:

«Належного захисту з боку Російської Федерації мешканці Криму все-одно отримувати не зможуть. Саме тому Україна повинна працювати над тим, аби забезпечити для українців на півострові не тільки якісний інформаційний простір, а й можливість без труднощів отримувати інші сервісні послуги, щоб відчувати себе захищеними українською державою».

Також відвідавши філію швейної фабрики «ВіД» у Генічеську та поспілкувавшись з дирекцією підприємства, він побачив, що ведеться активна співпраця з іноземними спонсорами, які постійно надають матеріальну підтримку для вимушених переселенців і, зокрема тих, які перебувають на території  Херсонщини.

Саме тому він подякував за таку активну позицію і підкреслив, що дуже приємно бачити небайдужість бізнесменів Херсонщини до людей, які в умовах окупації та втрати власного дому, сьогодні потребують особливої підтримки й піклування.Корисні посилання