Міністр оборони України: «Бюджет армії на поточний рік в чотири рази більший, ніж у 2014 році»

29.02.2016 08:33:39

На цьому сьогодні, 27 лютого наголосив Міністр оборони України генерал-армії України Степан Полторак під час брифінгу для журналістів у Харкові.

— Якщо порівняти бюджет 2014 року і бюджет 2016 року, то він збільшився в чотири рази, — зазначив глава оборонного відомства, і додав, що на теперішній час триває процес реформування Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

— Разом з іноземними радниками від Альянсу та провідних європейських країн ми провели величезну роботу, підготували плануючі документи оборонного характеру, де чітко визначили принципи і підходи до побудови нової армії, — повідомив Степан Полторак.

Міністр оборони також зазначив, що в оборонному відомстві відпрацьовано дорожню карту, у якій помісячно розписано, що саме планується зробити в рамках запланованих реформ. Йдеться, зокрема, про удосконалення роботи органів військового управління, системи підготовки, всебічного забезпечення, внесення змін законодавчої бази тощо.

— Ми ставимо перед собою амбітне завдання — до 2020 року реформувати Збройні Сили України, створити їх такими, аби вони були здатні виконати завдання із захисту території України. І я переконаний, що нам все вдасться, — наголосив генерал армії України Степан Полторак.

Як повідомлялося, що в рамках робочої до Харківського гарнізону Міністр оборони України взяв участь у науково-практичній конференції «Напрямки та заходи з реформування системи військової освіти та підготовки кадрів для Збройних Сил України», та в урочистому ритуалі випуску молодих офіцерів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

http://www.mil.gov.ua/news/2016/02/27/ministr-oboroni-ukraini-byudzhet-armii-na-potochnij-rik-v-chotiri-razi-bilshij-nizh-u-2014-roczi–18118/

Корисні посилання