На «Таврійських горизонтах» оголошено переможця Конкурсу ініціатив громад Херсонщини

03.10.2017 10:23:59
На «Таврійських горизонтах» оголошено переможця Конкурсу ініціатив  громад Херсонщини

Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН/ГЕФ) була надана підтримка  Херсонській обласній державній адміністрації щодо запровадження Конкурсу ініціатив громад Херсонщини.

Підведення підсумків та оголошення переможця Конкурсу відбулось в рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», 29 вересня 2017 року в м.Нова Каховка.

Так, за результатами Конкурсу, керуючись експертною технічною думкою, проектна пропозиція Хрестівської об’єднаної територіальної громади Чаплинського району щодо використання альтернативної сонячної енергії для нагріву води у Надеждівському ясла-садку була підтримана в рамках Стратегічної ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики».

Марина Дяченко – експерт ПМГ ГЕФ/ПРООН, координатор Партнерської мережі організацій громадського суспільства (ОГС) «Освіта в інтересах сталого розвитку» вручила грамоту Олексію Трояну, Хрестівському сільському голові, як підтвердження того, що Хрестівська об’єднана територіальна громада та місцева громадська організація «Долинська громада» отримають грант на реалізацію свого проекту за результатами Конкурсу ініціатив громад Херсонщини.

На сьогодні, важливим інструментом розвитку громад у процесі децентралізації є залучення грантів на реалізацію місцевих ініціатив та вирішення актуальних проблем села, що сприяє значній економії коштів місцевих бюджетів та покращенню добробуту сільського населення.

Також, за підтримки Стратегічної ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики» та інших громадських організацій-партнерів на виставковій площі в рамках Форуму продемонстровано кращі практики, інноваційні технології та досвід впровадження низьковуглецевих технологій.

Представниками ПМГ ГЕФ/ПРООН були поширені інформаційно-просвітницькі друковані матеріали, зразки продукції,  виставкові стенди, проведені різноманітні майстер-класи за такими напрямками, як: зміна клімату, біорізноманіття та його збереження, проблема деградації земель, енергоефективність та енергозбереження тощо.

Корисні посилання