На честь загиблого воїна в АТО Володимира Сініцина відкрили меморіальну дошку

15.11.2018 12:17:14
На честь загиблого воїна в АТО Володимира Сініцина відкрили меморіальну дошку

Сьогодні на Херсонщині вшанували загиблого Героя Володимира Сініцина, випускника Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії та відкрили на його честь меморіальну дошку.

На прикладі такого героя зростає наше покоління – на патріотизмі, на прагненні української нації до свободи та самовизначення.

Сініцин Володимир Володимирович народився 31 травня 1993 року в с. Новомиколаївка Новотроїцького району Херсонської області. Після закінчення школи вступив до Професійно-морського ліцею Херсонської державної морської академії, який закінчив у лютому 2012 р.

9 січня 2014 року вступив на військову службу за контрактом. Брав участь у боях за Савур-могилу, захищав Амвросіївку, Степанівку, Маринівку, Григорівку.

Під Мар'їнкою отримав поранення та контузію, після лікування повернувся на фронт. Ніс службу у місті Щастя.

Загинув 1 липня 2017 року в результаті підриву на міні поблизу с. Піски (Ясинуватський район).

На відкриття дошки зібралася його родина, побратими, друзі, представники обласної та міської влади, військового комісаріату, активісти та всі, хто знав і  шанує пам'ять земляка.

Із щирими словами співчуття звернувся до присутніх заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

«Сьогодні дуже важливий день, як в історії України, так і в історії навчального закладу, який залишиться в нашій пам’яті на довгі роки, на все життя. Ми вшановуємо пам’ять Героя, одного з тих, який добровільно зробив свій вибір в житті і присвятив найцінніше своїй державі  - життя! Жодна держава та жодна нація не зможе відбутися, якщо не буде пам’ятати про своїх героїв. Всі учні в стінах ліцею залишають по собі пам’ять, а Володимир Сініцин стане прикладом мужності, справжнього патріотизму, героїзму для багатьох майбутніх поколінь, і меморіальна дошка, встановлена при вході  буде тому підтвердженням. Слава кожному Герою, який воює зі зброєю в руках, який віддав своє життя раніше! Слава Україні!», - наголосив Андрій Балонь. 

«Сьогодні Україна переживає досить важки часи. Захищаючи нашу державу війна забрала не одне життя херсонців, які не вагаючись стали на захист рідної Батьківщини. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє», - підкреслив у своєму виступі ректор Херсонської державної морської академії Василь Чернявський.

Освячення пам’ятної дошки провів головний капелан Херсонської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, протоієрей Ігор Семеніхін.

Присутні вшанували пам’ять про Героя хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, яка стала безсмертним символом пам’яті Героя.Корисні посилання