На Херсонщині розвивається мережа дитячих будинків сімейного типу

08.08.2018 12:24:44
На Херсонщині розвивається мережа дитячих будинків сімейного типу

Питання розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків обговорювалося сьогодні, 08 серпня, під час всеукраїнської селекторної наради, яка відбулася під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Льва Парцхаладзе.

Від Херсонщини участь у нараді взяли заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик та представники профільних структурних підрозділів ОДА.

Обговорюючи зазначене питання Олександр Адамчик доповів, що у 2018 році області передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в обсязі 19,8 млн грн на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, а також для забезпечення житлом дітей-сиріт. За його словами на даний час отримано кошти в сумі 16,5 млн грн.

Станом на 06 серпня, за погодженням обласної Комісії, виділено 8,3 млн грн, з них 5,5 млн грн для придбання 21 житлового об’єкта та 2,8 млн грн – на придбання житлового будинку для дитячого будинку сімейного типу в м. Херсоні.

Крім того, Олександр Адамчик повідомив, що наразі вже виділена земельна ділянка для будівництва дитячого будинку сімейного типу в Чаплинському районі.

Також учасники відео-наради в режимі on-line обговорювали питання підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку.Корисні посилання