На Херсонщині створено Таврійський клуб експортерів

15.06.2017 12:32:27
На Херсонщині створено Таврійський клуб експортерів

В рамках проекту «Адвокація заходів зі сприяння торгівлі підприємців плодоовочевої групи Херсонщини», який реалізовується за сприяння Європейського Союзу відбувся круглий стіл з приводу створення Асоціації плодоовочівників Херсонщини та Клубу експортерів сьогодні, 15 червня.

Участь у заході взяли підприємці плодоовочевої групи Херсонщини, які є потенційними експортерами, або вже займаються експортом у країни ЄС,  представники ОДА і таможні, експерти.

За словами Павла Ярмія, глави правління «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад»  усім невеликим сільськогосподарським кампаніям необхідно об’єднуватись для більших можливостей виходу на європейський ринок.

Також позицію ОДА висловила Маргарита Степанова, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку: «У порівняні з 2015 роком у 2016 році кількість країн до яких здійснюється експорт українських товарів зріс, але є проблемні питання у організації експорту для малих підприємств. Тому такий Клуб експортерів допоможе підприємцям оформлювати правильно документи, надаватиме консультації та аналізуватиме ринок, облдержадміністрація теж приєднається до співпраці».

За результатами зустрічі було прийнято рішення про створення Таврійського клубу експортерів, куди наразі ввійшли 12 підприємців з різних районів області. Клуб буде діяти на засадах громадської організації.Корисні посилання