На Херсонщині створять асоціацію учасників бойових дій на сході України

06.07.2018 13:04:35
На Херсонщині створять асоціацію учасників бойових дій на сході України

6 липня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїми заступниками Андрієм Балонем та Вадимом Чабаном зустрівся з громадськими активістами та учасниками бойових дій Херсонщини.

Також присутніми були представники Центру допомоги учасникам АТО при ХОДА, військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Ігор Буднік та директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Дмитро Бутрій.

Під час діалогу було порушено низку питань, зокрема, про психологічну реабілітацію захисників, залучення їх до участі у зборових навчаннях спільно із загонами територіальної оборони області, які відбуваються щомісяця. Також побратими поділилися своїми планами щодо будівництва храму і виявили бажання брати більш активну участь у патріотичному вихованні молоді.

Крім того, під час розмови було вирішено створити асоціацію учасників АТО, до якої увійдуть представники херсонських організацій учасників бойових дій. Підписання угоди заплановано на наступний тиждень.

 Корисні посилання