На Херсонщині урочисто відкрито VIII Міжнародний  Форум з розвитку фермерства Агропорт Південь Херсон 2018

26.07.2018 13:06:32
На Херсонщині урочисто відкрито VIII Міжнародний  Форум з розвитку фермерства Агропорт Південь Херсон 2018

Щойно розпочав свою роботу VIII Міжнародний форум з розвитку фермерства Агропорт Південь Херсон 2018, в рамках програми святкування є 5-ти річчя його роботи в Україні

АГРОПОРТ – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільськогосподарських виробників України і Східної Європи, що проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів.

Уперше захід  відбувся у 2014 в м. Харкові. З початку заснування він проходить за підтримки та участі Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і входить в календар ООН. У 2016 році в рамках  формату «Захід-Схід» проведено перший Форум «AGROPORT WEST LVIV».

Завершуючи 5-річну стратегію розвитку «Локалізація агробізнесу – фокус в регіони», з 2018 року АГРОПОРТ буде постійно проходити вже в трьох містах і охоплювати виключно інтереси західних, південних і східних агровиробників та представників харчової промисловості

Сьогодні, 26 липня, розпочався перший Південний форум на Херсонщині. В України це вже восьмий подібний захід. Традиційно, він зорієнтований на розвиток потенціалу аграрного сектору економіки України.

Форум проходить в рамках програми Всесвітнього дня продовольства в Україні. Особлива увага приділятиметься просторовому розвитку, адаптації сільського господарства до змін клімату, кооперації, розвитку сільських територій, доступ до інструментів фінансування і формування ланцюгів доданої вартості.

Окрім цього ключовим питанням VIII Міжнародного форуму з розвитку фермерства Агропорт Південь Херсон 2018  стануть теми що є актуальними саме для Південних регіонів - розвиток сільськогосподарської логістики, систем зрошення, овочівництва, садівництва, виноградарства, тепличного господарства, виробництва органічної продукції та інших нішових напрямків, а також – туризм.

На форум завітали поважні гості та партнери з Узбекистану, Республіки Корея, Туреччини, Румунії, Королівства Бельгія, Ізраїлю, Франції, Чехії, Німеччини та Республіки Білорусь.

Учасниками заходу також є представники українських та іноземних компаній, центральних та місцевих органів державної влади, місцевого самоврядування, науковці, виробники аграрного сектору економіки з усіх регіонів України.Корисні посилання