На Нововоронцовщині обговорили питання готовності аграріїв до проведення збирання ранньої групи зернових

07.06.2018 14:12:31
На Нововоронцовщині обговорили питання готовності аграріїв до проведення збирання ранньої групи зернових

Сьогодні на базі Державного підприємства  «Дослідне господарство «Піонер» головою районної державної адміністрації Василем Тітаренком проведено виїзне засідання колегії райдержадміністрації.

Основним питанням порядку денного засідання було «Про стан підготовки агропромислового комплексу району до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2018 році».

За вищевказаним питання доповідав начальник управління з питань економічного, агропромислового розвитку, інфраструктури і торгівлі Нововоронцовської районної державної адміністрації Євген Антощенко, який зазначив, що господарствами всіх форм власності  зроблено все можливе, щоб своєчасно виконати всі технологічні процеси та отримати в кінцевому результаті 123,7 тис. тонн зерна. Також поінформував, що господарствам району необхiдно зiбрати зернових культур з площi 35,2 тис.га, з них: раннiх зернових – 32,0 тис.га, в тому числi озимої пшеницi – 24,6 тис.га;  озимого та ярого ячменю – 5,8 тис.га;   гороху – 1,6 тис.га.

Як відзначив в ході засідання директор ДП ДГ «Піонер» Вячеслав Бєлов врожай цього року вже сформовано i нам лише залишається подбати про його збираная в стислi, оптимальнi сроки та його подальше збереження.

«Всі повинні розуміти, що тільки суворе дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки може  знизити ризик виникнення загрози життю та здоров'ю працюючих, а також виникнення надзвичайних ситуацій під час збиральних робіт. Збирання врожаю є завершальним етапом та одним з найбільш відповідальних періодів в технології вирощування зернових культур.  Але сiльськогосподарське виробництво на цьому не закiнчується i в подальшому нас чекає посiв озимих культур врожаю наступного 2019 року» - підсумував очільник району.

З метою сприяння підприємствам району в проведенні збиральної кампанії за підсумком засідання колегії схвалено відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.

В ході практичної частини заходу учасники наради відвідали поля із різними сортами зернових культур. Було продемонстровано готовність машино-тракторного парку та токового господарства до збирання ранніх зернових культур.

Корисні посилання