На Великолепетищині пройшов парад сучасної моди з нагоди Дня молоді

01.07.2013 23:48:00

28 червня 2013 року на центральній площі селища Велика Лепетиха відбувся захід до Дня Конституції України та Всесвітнього Дня молоді «Україна молода» за участю працівників та учасників аматорських колективів районного Будинку культури

28 червня 2013 року на центральній площі селища Велика Лепетиха відбувся захід до Дня Конституції України та Всесвітнього Дня молоді «Україна молода» за участю працівників та учасників аматорських колективів районного Будинку культури. 

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Мошенець. «У ці святкові дні кожен з нас, забуваючи про свій вік, відчуває причетність до пори мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, прагнення діяти і дивувати світ найсміливішими ідеями і досягненнями», – наголосив Володимир Григорович.
Протягом місяця готувалася не лише концертна програма, а власноруч шилися театральні костюми, виготовлялося оздоблення з метою демонстрації параду молодіжної сучасної моди. Основними майстрами одягу стали Наталія Дмитренко та Анастасія Бобро. Допомогали їм Алла Чернявська, Тетяна Хребтова, Антоніна Приз, Олена Буряк та інші. Чудовий український молодіжний наряд виготовила учасниця танцювального колективу Ірина Домбровська. Усі серця глядачів полонили Тетяна Хребтова з 3-річним маленьким українцем Нікітою Антипенком. Не дивлячись на дощ, свято проходило весело і радісно. 

І хоча прикра стихійна пригода завадила масовому гулянню, та веселий настрій і добрі емоції залишилися. 

Корисні посилання