На відновлення зрошення у Великолепетиському районі обсяг інвестицій складає майже 18 млн грн

05.09.2013 22:05:00

У Великолепетиському районі прийняли рішення представляти на інвестиційному Форумі проект «Відновлення зрошення на полях МПП «СІМА», в ході реалізації якого передбачається зрошення на земельних ділянках загальною площею 1124 га, обсяг інвестицій складає 17,9 млн грн

У Великолепетиському районі прийняли рішення представляти на інвестиційному Форумі проект «Відновлення зрошення на полях МПП «СІМА», в ході реалізації якого передбачається зрошення на земельних ділянках загальною площею 1124 га, обсяг інвестицій складає 17,9 млн грн. Це питання було розглянуто на засіданні Координаційної ради, яка відбулась 03 вересня 2013 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олексія Скопіча на виконання завдань і доручень Президента України. Крім того, на засіданні затверджено макет стенду Великолепетиського району для представлення на Форумі.
У районі активно проходить підготовка до участі у VІІ Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток», який відбудеться 27-28 вересня 2013 року у м.Нова Каховка. Підводячи підсумки розгляду питань, голова Великолепетиської районної державної адміністрації наголосив, що для сприяння залученню інвестицій в економіку району необхідно запропонувати на розгляд потенційних інвесторів під час проведення Форуму інвестиційні проекти суб’єктів господарювання.

Корисні посилання