До уваги ЗМІ! Стартувала Національна премія «Media etc. 2.0» для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці

04.12.2017 07:29:31
До уваги ЗМІ! Стартувала Національна премія «Media etc. 2.0» для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці

21 листопада стартувала Національна премія «Media etc. 2.0» для фахових медійників. Дебютувавши минулого року, премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України. Було подано більше 100 конкурсних робіт. До Ради премії ввійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань. Премія викликала понад 150 згадувань у мас-медіа.

«Media etc. 2.0» – це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні.

Конкурсом передбачені окремі відзнаки для найкращих студентських робіт. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії у розмірі 5 тисяч гривень. Члени журі, експерти та партнери премії також додатково відзначать студентські роботи стажуванням (кількість стажувань обмежена).

Для участі у конкурсі слід надіслати електронний лист-заявку на e–mail konkurs@mediaetc.org. Детальна інформація про премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням: http://mediaetc.org/ або за телефоном 063 456 80 90 (Ольга Михайлова). Просимо звернути увагу, що останній день подачі конкурсних заявок – 20 грудня 2017 року.

Національна премія «Media etc. 2.0» є громадською ініціативою, некомерційною та рівновіддаленою від усіх політичних сил. Зауважуємо, що при виплаті премій організатори сплачуватимуть податки з виплачених премій як податкові агенти, тобто лауреати отримують очищені від податків кошти.Корисні посилання