Надання адмiнiстративних послуг громадянам України, якi живуть на територiї АР Крим

17.01.2016 10:53:05

З жовтня 2014  року на Херсонщині молодіжна організація «Нова генерація» розпочала реалізацію проекту «Покращення організації надання адміністративних послуг для жителів АР Крим на території Херсонської області».


Одним із завдань проекту є надання інформаційної та правової підтримки кримчанам, які планують отримати адміністративні послуги в державних установах на Херсонщині. Практика роботи територіальних підрозділів Державної міграційної служби та центрів надання адміністративних послуг в Херсонській області у 2014 році свідчить про те, що кількість звернень до них саме мешканців Криму значно зросла. Дуже часто кримчанам доводиться долати великі відстані та проходити державний кордон, аби потрапити в установу, що надає адміністративні послуги. Та, витративши час на дорогу та перебування у черзі, лише дізнатись про перелік документів, які треба подати для отримання необхідної адміністративної послуги.

З цією метою командою проекту створено інформаційний буклет «Адміністративні послуги – допомога кримчанам». У ньому дається визначення, що таке адміністративні послуги, які установи їх надають. Як можна отримати послугу, скориставшись інформаційною карткою та iнше.

Завантажити буклет «Адміністративні послуги – допомога кримчанам»

Корисні посилання