Навчальні збори роти охорони Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату

13.06.2018 12:56:41
Навчальні збори роти охорони Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату

11 червня 2018 року на базі дитячого оздоровчого табору ім. Івана Бережного Нововоронцовського району розпочались навчальні збори з ротою охорони Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату.

В зборах взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан, військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату полковник Ігор Буднік, начальник організаційно-мобілізаційного управління оперативного командування «Південь» полковник Станіслав Ярмола, перший заступник голови Високопільської районної державної адміністрації Тетяна Музичко, голова Нововоронцовської районної державної адміністрації Василь Тітаренко, офіцери та солдати запасу, військовозобов’язані, які не проходили строкову службу, але за станом здоров’я та морально-діловими якостями здатні виконувати поставлені завдання.

За словами Вадима Чабана головною метою навчальних зборів є підготовка роти тероборони до захисту стратегічних об’єктів, розгортання та несення служби на блокпостах, виконання завдань комендантської служби на території Високопільського і Нововороцовського районів у разі військової агресії.

12 червня відбулося урочисте складення військової присяги. 51 військовозобов’язаний, які ще не присягали на вірність Україні, прийняли військову присягу.

Навчання роти охорони проходитимуть впродовж п’яти днів. За цей час особовий склад відпрацює програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки із практичним виконанням стрільб.

 

Корисні посилання