Нещодавно жителі району прощалися з Героєм АТО

23.08.2016 17:11:17
Нещодавно жителі району прощалися з Героєм АТО

Нещодавно жителі району прощалися з учасником АТО на сході країни – Гребенкіним Олександром Олександровичем, жителем с. Хрестівка Чаплинського району.

В церемонії поховання взяли участь керівники  району, сільської ради, райвійськкомату, бойові побратими, мешканці села.

Гребенкін Олександр Олександрович народився 17 серпня 1992 року в селі Хрестівка. 8 листопада 2011 року був призваний на строкову військову службу в Збройні сили України, яку по листопад 2012 року проходив в АР Крим. В 2013 році приступив до проходження  контрактної служби в АР Крим. З квітня 2014 року, після окупації Криму, Олександр  продовжив контрактну службу на посаді гранатометника зенітно – кулеметного відділення військової частини в м. Скадовськ. За період служби солдат Гребенкін О.О. пройшов чотири ротації (одна з них подвійна) в зону АТО на схід України. Зі слів військових побратимів службу ніс гідно, чесно і добросовісно.

17 серпня 2016 року в свій день народження біля с. Андріївка В.Новоселівського району, Донецької області загинув відважний воїн Олександр Гребенкін, який ще напередодні готувався до чергової ротації у постійний пункт дислокації військової частини.

В прощальних промовах керівництва району, села, представників райвійськкомату, бойових побратимів звучали ноти скорботи за мужнім  воїном, який  виконував військовий обов’язок перед Батьківщиною. Священослужителі УПЦ отець Миколай і отець Валерій провели обряд поховання воїна.

Чаплинці втратили відважного земляка, Україна – Героя патріота. Саме завдяки таким мужнім українським воїнам більша частина населення нашої країни живе  під  мирним небом.

Слава українським захисникам-Героям!!!

Корисні посилання