Новий порядок отримання учасниками бойових дій в АТО та інвалідами, які отримали інвалідність в АТО, послуг санаторно-курортного лікування

09.11.2017 16:25:01
Новий порядок отримання учасниками бойових дій в АТО та інвалідами, які отримали інвалідність в АТО, послуг санаторно-курортного лікування

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації інформує, що з 2017 року запроваджено новий порядок отримання учасниками бойових дій в АТО та інвалідами, які отримали інвалідність в АТО, послуг санаторно-курортного лікування.

З висновком лікарів про необхідність санаторно-курортного лікування (довідка 070/о) учасник АТО звертається до органів соціального захисту населення за місцем проживання та повідомляє про обраний санаторій, в якому бажає пройти санаторно-курортне лікування. Після цього укладається тристороння угода на безготівкову оплату послуг санаторію (особа-управління-санаторій).

Просимо Вас, визначитися з періодом санаторно-курортного оздоровлення, санаторно-курортним закладом та звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання для укладання угоди на закупівлю послуг санаторно-курортного лікування. 

На сьогодні між санаторно-курортними закладами та районними і міськими органами соціального захисту населення області укладено 86 угод на закупівлю санаторно-курортних  послуг для  постраждалих учасників АТО, оздоровлено 58 осіб. 

Корисні посилання