Новорічний подарунок солдату

05.01.2017 16:49:12
Новорічний подарунок солдату

У війні приємного мало, а все ж знаходиться. 2016-й рік закінчився для старшого солдата Добровольського Миколи Григоровича якраз приємною подією: 29 грудня у приміщенні райдержадміністрації керівник апарату РДА В.М. Реутенко від імені Президента України вручив йому медаль “Захиснику Вітчизни”, а в.о. заступника голови РДА Н.Г. Кокшарова подарувала квіти.

Служив Микола Григорович командиром мінометного розрахунку в зоні АТО, в районі селища Гранітного Донецької області впродовж 2014-2015 років. І служив добре, що підтверджується нагородою.

– Мені набагато приємніша моя мирна професія, інженера-гідротехніка, – сказав Микола Григорович, – але коли виникла потреба протистояти терористам-найманцям, довелося йти на фронт. Тепер знову повернувся до своєї мирної роботи – на Бехтерську дільницю №2 Приморського управління водного господарства.

Звичайно, не час і не місце для спогадів, тому чоловік не розповідав про те, як чекала на нього дружина Інна, як виглядали батька двоє синів – Ігор і Максим. Це, мабуть, був найбільший для нього стимул – воювати добре, адже за спиною стояла люба родина, для якої від був надійною опорою, а для синів – ще й приклад любові до Вітчизни.

– Велику силу має слово “треба”, – на завершення додав М.Г. Добровольський. – Треба добре працювати, треба турбуватися про родину, а коли виникне така необхідність, треба й постояти за них!

Корисні посилання