Оберіг нашої державності: заходи на честь Дня Конституції у Верхньому Рогачику

27.06.2018 16:33:07
Оберіг нашої державності: заходи на честь Дня Конституції у Верхньому Рогачику

Напередодні Дня Конституції України, 27 червня 2018 року, у Верхньому Рогачику розпочався цикл заходів з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

Із самого ранку на новому волейбольному майданчику зі штучним покриттям зібралися очільники району та селища, представники трудових колективів організацій та установ, громадськість, учнівська молодь та спортивні команди волейболістів.

«Ми сьогодні навіть не задумуємося про те, якою ціною нам далися такі вистраждані права і свободи. Після здобуття нашою країною незалежності у 1991 році тільки через п’ять років Верховною Радою України в ніч з 27 на 28 червня 1996 року, в результаті бурхливих дебатів та 24-годинного засідання без перерви, було прийнято Основний Закон нашої держави. Найважливішим у прийнятті цього життєвонеобхідного для нашої країни документа було те, що нарешті було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, були зняті всі спірні питання щодо державних символів, державної української мови, права приватної власності тощо», - звернулася до присутніх голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова.

«Від щирого серця бажаю всім нам по-справжньому пишатися своєю країною, пам’ятати про свої права і поважати закони, «створені українцями для українців», - продовжила Наталія Олександрівна.

Також усіх присутніх привітали учні Верхньорогачицької опорної школи І-ІІІ ступенів та артисти районного будинку культури, які подарували глядачам чудовий патріотичний флеш-моб та пісенні композиції про рідну Україну.

Після урочистої частини розпочалися жаркі баталії районного волейбольного турніру присвяченого Дню Конституції України.

Корисні посилання