Обласна дитяча клінічна лікарня отримала у дарунок два реанімобіля

19.12.2016 16:21:48
Обласна дитяча клінічна лікарня отримала у дарунок два реанімобіля

Сьогодні, 19 грудня, Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня отримала в дарунок два реанімобіля, які повністю оснащені спеціальною технікою для транспортування дітей грудного віку й недоношених малюків.

«Такі автомобілі були необхідними для нас, адже в наявності лікарні лише одна машина швидкої допомоги, яка була обладнана застарілою технікою. Тепер ми можемо спокійно транспортувати малюків до медичних центрів Києва й у лікарню з усіх пологових будинків Херсонщини», – зазначила головний лікар КЗ «Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні» Херсонської обласної ради Інна Холодняк.

На урочисту передачу реанімобілей завітали й керівники обласної державної адміністрації та обласної ради.

dsc_0797

Очільник облдержадміністрації Андрій Гордєєв сказав:

«Якщо хоча б одне життя буде врятоване завдяки цим реанімобілям, їх передача буде виправданою. Найважливіше в нашому житті – це діти, адже вони є нашим продовженням і майбутнім України».

Як поінформував директор Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Віктор Короленко, такі автомобілі вперше за історію незалежної України були придбані за кошт обласного бюджету і державної субвенції. Загальна вартість машин склала 8,6 млн гривень саме для дитячої лікарні.

Під час презентації нових машин за участю медичного колективу лікарні отець Ігор освятив автомобілі на гарну службу й допомогу дітям.

15644395_175731602901096_592383493_n

Усім бажаючим продемонстрували роботу обладнання реанімобілів і показали, що вони дійсно стануть у нагоді дітям, яким необхідно надати екстрену медичну допомогу.

 

Корисні посилання