Обласна служба зайнятості спонукає молодь і дорослих до зайнятості в сфері зеленого туризму

13.09.2018 12:34:16
Обласна служба зайнятості спонукає молодь і дорослих до зайнятості в сфері зеленого туризму

11 вересня 2018 року на «Зелених хуторах Таврії», що у Голопристанському районі Херсонський обласний центр зайнятості дав старт міжрайонному масовому заходу з орієнтації школярів і безробітних на самозайнятість і професії туристичної сфери, що триватиме до кінця місяця.

 Захід має на меті ознайомити учнів з перспективними напрямками роботи – стародавніми видами діяльності, ремеслами, що застосовувались на півдні України у минулі сторіччя, а дорослих – з видами самозайнятості і формами організації дозвілля.

У співдружності з Олександром Долинком, одним з співзасновників проекту «Зелені хутори Таврії», було створено імпровізований хутір служби зайнятості, на якому фахівці обласного і Голопристанського міськрайонного центрів зайнятості спонукали молодь і дорослих до зайнятості в сфері зеленого туризму, знайомили із відповідними професіями. Подальший маршрут «хуторами» – ковальському, з гончарства, лозоплетіння, цірюльному, гутницькому, кожум’ячному тощо відбувався у формі майстер класів і знайомив відвідувачів з секретами фахової майстерності.

У цей день на заході було 650 учасників. А до кінця місяця за сприяння обласної служби зайнятості «Зелені хутори» відвідають понад тисячу осіб з різних районів області.

Розвиток сфери відпочинку, зокрема зелений туризм, великою мірою визначають економічний стан області. Тож на сьогодні й на майбутнє ця галузь потребуватиме фахівців, підприємців, зусилля яких допоможуть її розбудові. І обласна служба зайнятості бачить своє завдання у допомозі тим, хто реалізуватиме свої задуми у цій сфері.

Відділ організаційно-інормаційної роботи та архівної справи
Херсонського обласного центру зайнятостіКорисні посилання