Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі

18.01.2016 09:35:35

Повна поштова адреса:
73036, м. Херсон, вул. Університетська (40 років Жовтня), 136-а.

Розпорядок роботи:
понеділок-четвер – з 08.00 до 17.00
П’ятниця – з 8.00 до 15.45
Субота, неділя – вихідні дні
Обідня перерва – з 12.00 до 12.45

телефон (факс): (0552) 35-51-73

 Офіційна електронна пошта: ofpis@ukr.net

Голова Фонду:

Пронін Олександр Тимофійович

Прийомні дні голови Фонду:

Понеділок – з 13.00 до 17.00
П’ятниця – з 9.00 до 12.00, з 13.00 до 15.00.

З метою втілення державної політики у сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села та на виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» в області продовжується реалізація регіональної програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім».

З 2012 року активно реалізується ІІІ етап діючої Програми, яка є єдиним джерелом державної підтримки з облаштування сільського житлового фонду.

Програма передбачає надання мешканцям сіл, селищ та міст районного значення довгострокових пільгових кредитів під 3% річних, та безвідсоткових кредитів учасникам АТО (на час військової служби в особливий період) і багатодітним сім’ям, на будівництво, добудову, реконструкцію індивідуального житла, будівництво багатоповерхового житла, в тому числі шляхом реконструкції недобудованих адміністративних будівель іншого цільового призначення під житло, придбання житла, спорудження інженерних мереж та розвиток особистого сільського подвір’я (придбання великої рогатої худоби за рахунок коштів місцевих бюджетів).

Маючи соціальну спрямованість та привабливі умови кредитування, вона стала надійною опорою для тисяч сімей різних вікових категорій і соціального статусу, та користується значним попитом серед населення області.

Так, протягом січня-вересня 2018 року 236 сімей, які мешкають у 76 населених пунктах області, отримали кредити та поліпшили свої житлово-побутові умови, а саме:

- 195 сімей придбали, добудували та реконструювали із використанням енергозберігаючих матеріалів житло загальною площею понад 16 тис. квадратних метрів;

- 15 родин газифікували своє житло;

- 26 сім’ї за рахунок кредитних коштів придбали більше 40 дійних корів на розвиток власного сільського подвір’я.

Із загальної кількості учасників Програми у цьому році пільговими кредитами скористалися 29 фахівців сфери охорони здоров’я і освіти, 20 учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, 111 молодих сімей, 18 багатодітних родин, які отримали безвідсоткові кредити, та понад 60 працівників агропромислового комплексу.

За основними показниками реалізації програми «Власний дім», серед регіонів область має одні з кращих результатів.

Одночасно в рамках Програми продовжується реалізація інвестиційних проектів по будівництву багатоповерхового житла.

Завершено будівництво 41-квартирного житлового будинку в м. Берислав вартістю 13 млн грн.

Ведеться будівництво багатоквартирного житлового будинку в м. Таврійськ загальною вартістю понад 19 млн грн, який планується ввести в експлуатацію у IV кварталі поточного року.

Крім цього, Фондом спільно з Департаментом освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації проводиться робота по реалізації програми «Розвитку людського капіталу», яка спрямована на забезпечення населених пунктів області молодими спеціалістами шляхом надання безвідсоткових кредитів на здобуття вищої освіти.

Сьогодні за програмою 26 випускників проходять навчання за педагогічними та медичними спеціальностями у вищих навчальних закладах, розташованих як на території області, так і за її межами.


Інформацію оновлено 09.11.2018

Корисні посилання