Одним із пріоритетних напрямків розвитку держави - є розбудова медичної галузі

11.04.2019 16:03:03
Одним із пріоритетних напрямків розвитку держави - є розбудова медичної галузі

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, під час Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої актуальним питанням громадського здоров’я та рухової активності, що відбулася на базі Херсонського державного університету.

Відкриваючи захід, Дмитро Бутрій привітав студентів медичного факультету ХДУ із відкриттям науково-практичної конференції Всеукраїнського рівня та побажав постійно вдосконалювати набуті фахові навички.

Зокрема, перший заступник голови ОДА розповів, що завдяки спільним зусиллям облдержадміністрації та обласної ради, у  2017 році на Херсонщині було створено комунальний заклад «Херсонський обласний центр громадського здоров’я». Дмитро Бутрій зазначив: «Розвиток системи громадського здоров’я та формування стійкої системи епідеміологічного нагляду в області – це тільки частина того, що здійснює цей медичний заклад.  Робота центру також спрямована на підвищення готовності до ризику спалахів високопатогених хвороб, пропагування здорового способу життя та проведення оцінки лабораторних досліджень».

Учасники  конференції обговорили питання розбудови системи громадського здоров’я в Україні на сучасному етапі, розглянули аспекти взаємодії органів державної влади з громадськими організаціями в сфері охорони здоров’я.

В роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої актуальним питанням громадського здоров’я та рухової активності взяв участь головний лікар комунального закладу «Херсонський обласний центр громадського здоров’я». Юрій Ромаскевич доповів учасникам зібрання про основні класи неінфекційних захворювань та розповів про заходи щодо протидії їх виникнення у людини.Корисні посилання