Оголошення про проведення добору кандидатур до складу регіональної комісії з реабілітації

22.01.2019 13:16:22
Оголошення про проведення добору кандидатур до складу регіональної комісії з реабілітації

Херсонська обласна державна адміністрація оголошує про проведення добору кандидатур від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України XX століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України XX століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів до складу регіональної комісії з реабілітації.

Добір кандидатів та жеребкування здійснюється згідно з вимогами розділу IV Типового положення про регіональну комісію з реабілітації, затвердженого наказом Міністерства культури України від 25 жовтня 2018 року № 926, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12 листопада 2018 року за № 1282/32734.

Жеребкування відбудеться 21 лютого 2019 року об 11.00 за адресою: пл.Свободи, 1, м.Херсон, каб. 415.

Для участі у доборі кандидатур наукові установи, громадські об'єднання до 11 лютого 2019 року подають наступні документи:

заява за формою, додаток 1;

копія статуту (положення) або іншого установчого документа наукової установи, громадського об'єднання;

копія рішення, прийнятого у порядку, встановленому статутом (положенням) або іншим установчим документом наукової установи, громадського об'єднання, або інший документ, підписаний уповноваженою особою керівного органу наукової установи, громадського об’єднання, із зазначенням кандидатури до складу регіональної комісії від наукової установи, громадського об’єднання;

лист довільної форми, у якому зазначається інформація про дослідження у сфері історії України XX століття та/або діяльність у сфері надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів, які здійснюються (здійснювалися) науковою установою, громадським об’єднанням;

заява довільної форми представника наукової установи, громадського об’єднання про згоду на участь у роботі регіональної комісії, у якій зазначаються прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), згода на обробку персональних даних.

громадські об’єднання, наукові установи, які подають документи для участі у доборі кандидатур, забезпечують достовірність поданих документів та наявність згоди відповідних суб'єктів персональних даних на обробку їх персональних даних.

Прийом документів до 11 лютого 2019 року включно щодня, крім вихідних та святкових днів, за адресою: пл. Свободи, 1, м.Херсон, 73003, каб. 415, управління регіональної політики обласної державної адміністрації, з 09.00 до 15.00 (перерва з 11.30 до 13.30), довідки за тел. (0552) 26-33-18.

Додатки

Контактна особа: Дмитрієв Олексій Маратович.Корисні посилання