Оголошено конкурс на отримання Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

15.03.2018 15:02:16
Оголошено конкурс на отримання Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2018 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії ім. Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Для участі у конкурсі потрібно подавати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам`яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.

Приймаються твори, які були опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їх висунення.

На здобуття можуть бути висунені роботи як окремих осіб, так і творчих колективів у складі не більше п`яти осіб.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до Дня Народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі двох тисяч гривень на кожну номінацію за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Державним комітетом телебачення та радіомовлення України в таких номінаціях:

  • За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
  • За кращий твір у телевізійній сфері;
  • За кращий твір у радіомовній сфері;
  • За кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Положення про Премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Виставки, конкурси, премії, фестивалі, календар знаменних дат», підрубриці «Премії».

Звертаємо увагу, що відповідно до п.4 Положення про Премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно виступати на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора, примірник твору на матеріальному носії з підтвердженням його оприлюднення, копія паспорту (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою (на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності). Телефон для довідок: (044) 278-86-96.фКорисні посилання