Заступник голови ОДА перейняв досвід реформування у Сінгапурі

13.11.2017 16:33:48
Заступник голови ОДА перейняв досвід реформування у Сінгапурі

Минулого тижня заступник голови ОДА Олександр Адамчик перебував у Сінгапурі – місті-державі, яка є однією з країн, що входить до четвірки так званих азійських тигрів. Він пройшов  навчання у Наньянському технологічному університеті – Cargill Asia Pacific за програмою підвищення кваліфікації для високопосадовців з України з питань реформування державного управління.

Навчання проходило у вигляді семінарів та відвідин адміністрації з питань міського планування, дослідницького центру біомедицини та державного підприємства з питань розвитку інфраструктурних проектів та нерухомості.

На семінарах розглядалися питання  реформи державного управління у Сінгапурі, стратегію економічного розвитку та досвід залучення іноземних інвестицій і стратегію розвитку талантів та лідерства на прикладі цієї країни. Також заступник голови ОДА взяв участь у семінарах на тему: «Нульова терпимість Уряду Сінгапуру до корупції» та «Політика національного розвитку Сінгапуру: земля, міський розвиток та забезпечення житлом».

Олександр Адамчик відзначив три фактори, які роблять азійську країну успішною і які можна застосувати для якісного розвитку Херсонщини. Серед них залучення інвестицій, створення державного кадрового резерву та непохитність у виконані та дотримані закону.

«Створення кадрового резерву в Україні наддасть змогу залучати на керівні посади обдарованих і розумних людей, які наприклад в Сінгапурі є найбільшою цінністю», - розповів заступник голови ОДА.

По закінченню навчання усіма учасниками було отримано сертифікат щодо проходження Програми підвищення кваліфікації для високопосадовців з України.

 Корисні посилання