Організатори проекту «TEMPUS - Cruise-T» зустрілися зі студентами ХДУ

14.03.2016 13:40:33
Організатори проекту «TEMPUS - Cruise-T» зустрілися зі студентами ХДУ

Сьогодні, 14 березня, в Херсонському державному університеті організатори та учасники Міжнародного проекту програми Європейського Союзу «TEMPUS – Cruise-T» зустрілися зі студентською молоддю ВУЗу.

У заході також взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик: «Ми пишаємося тим, що наша область та наші сусіди – Одеська область – представлятимуть Україну в даному проекті, серед таких держав як Грузія, Німеччина, Словаччина, Італія, Болгарія, Румунія та інших. Завдяки участі у даному Проекті Херсонщина набуває позитивного іміджу у галузі туристичної привабливості, визначає та впроваджує європейський досвіт при формуванні нових стандартів туристичного форуму».

Присутніх поінформували про те, що зазначений Проект реалізується в Україні протягом останніх двох років, в тому числі на Херсонщині з 2015 року, і призначений для надання практичної допомоги установам країн-партнерів проекту, суб’єктам господарювання у сфері соціального і економічного розвитку, туристичної діяльності.

В області Проект реалізується Херсонським державним університетом за сприяння Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації.

Слід зазначити, що політика керівництва облдержадміністрації спрямована на залучення міжнародних проектів технічної допомоги, в тому числі у сфері  розвитку туристичної галузі як одного із стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку Херсонщини.

В рамках реалізації проекту у 2016-му році в області продовжується системна робота з організації передачі досвіду провідних фахівців країн Євросоюзу з питань теорії та практики розвитку туристичної сфери, індустрії гостинності.

Довідка. В рамках програми Європейської Комісії з туристичної освіти TEMPUS на Херсонщині з липня 2015 року реалізується проект «CruiseT» – «Створення мережі спеціалізованих центрів компетенції щодо підтримки та розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні», метою якого є розвиток і зміцнення співпраці країн Євросоюзу зі східноєвропейськими державами та кооперації дій між країнами Чорноморського регіону у сфері розвитку туристичного потенціалу, а також круїзного туризму. За результатами впровадження проекту на базі Херсонського державного університету заплановано відкриття центру компетенції з розвитку та підтримки туризму в регіоні.

Корисні посилання