Підтримуємо гарну традицію!

11.09.2017 12:45:56
Підтримуємо гарну традицію!

Вже другий рік поспіль святкування дня селища Нововоронцовка починається з велопробігу, метою якого є пропагування ведення здорового способу життя, підтримка гарного настрою та патріотичного почуття у молоді до рідного краю. Привітати своє селище з 222 Днем народження виявили бажання 65 учнів Нововоронцовської ЗОШ №1, ЗОШ №2 та місцеві жителі, яких привабила нагода прийняти участь в такому яскравому дійстві.

Так, завдяки співпраці Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, селищної ради, Нововоронцовських ЗОШ №1 та №2, медичним працівникам, відділенню поліції велопробіг було організовано максимально безпечно для всіх учасників заходу, громадян та гостей селища.

Кожен велолюбитель мав змогу прикрасити свій транспорт жовто-блакитним прапорцем, який додавав гарного та святкового настрою. Завершився велопробіг на стадіоні «Колос» під звуки патріотичної пісні та аплодисменти глядачів.

Наприкінці заходу учасники зазначили, що велопробіг виявився дуже захопливим і на наступний рік їм би хотілось збільшити дистанцію аби якомога більше людей змогли відчути святковий настрій.

Корисні посилання