Перемоги ветеранів-футзалістів.

01.04.2019 13:45:07

У місті Берислав на базі спортивного комплексу «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергєєва  відбулися фінальні змагання відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів-чоловіків у програмі обласної Колосіади Херсонщини «ЛІГА СІЛЬСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ» 2019 року.

За підтримки відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, Архангельської селищної ради та приватного підприємця Володимира Калініна 2 збірні  команди  району з футзалу взяли участь в обласній Колосіаді  23 березня 2019 року у віковій категорії 40+ та 30 березня 50+.

У турнірі 40+ взяли участь 7 команд, а саме: збірна Каланчацької селищної ОТГ, збірна Високопільського району, «Надія» Іванівської селищної ОТГ, ФСК «Скадовськ» Скадовського району, ФК «Воронцовка» Нововоронцовського району, «Джокер» м. Херсон, «Славія» Бериславського району.

Дуже напруженими, бойовими і видовищними видались матчі ІІ раунду за призові місця.

У результаті проведених змагань чемпіоном Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів 40+ стала команда ФСК «Скадовськ» Скадовського району, срібний призер – збірна Каланчацької селищної ОТГ, бронзовий – «Славія»» Бериславського району, збірна Високопільського району (тренер команди Іван Нойок) посіла ІV місце.

У турнірі 50+ взяли участь 5 кращих ветеранських команд цього віку Херсонщини, а саме: збірна Високопільського району, «Надія» Іванівської селищної ОТГ, «Чкаловець» село Чкалове Новотроїцького району, «Тандем» м. Таврійськ, «Ветеран» Бериславського району.

Змагання проводилися за коловою системою. У підсумку команда «Тандем» м. Таврійськ обіграла усіх суперників,  стала чемпіоном  Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів 50+.

Срібний призер – збірна Високопільського району (тренер команди Ігор Нойок), бронзовий – «Ветеран» Бериславського району.

Вітаємо збірні команди району з вдалими виступами на обласних змаганнях, особливо наших досвідчених футболістів у віковій категорії 50+ у складі Володимира Гринька, Олексія Нартова, Івана Нойка, Анатолія Сидорова, Віктора Нойка, Василя Шихова, Сергія Шкальова.