Позабюджетні надходження по обласних закладах охорони здоров'я склали майже 19 млн грн

23.02.2018 13:55:35
Позабюджетні надходження по обласних закладах охорони здоров'я склали майже 19 млн грн

За інформацією Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації заклади охорони здоров'я здійснюють оприлюднення позабюджетних надходжень та їх використання на власних WEB-сайтах.

Так, станом на 01 січня 2018 року по обласних закладах охорони здоров'я позабюджетні надходження становлять 18 742 тис. грн та використовується на придбання медикаментів та виробів медичного призначення, продукти харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, на предмети, матеріали, обладнання, соціальне забезпечення та інші видатки.

Взагалі на Херсонщині розроблений чіткий алгоритм надходження позабюджетних коштів, а зокрема благодійної допомоги та грошей від платних медичних послуг.

У зв’язку з недостатнім фінансовим ресурсом загального фонду та з метою покращення матеріально-технічної бази, кошти від благодійних внесків спрямовуються на придбання медичного обладнання та проведення капітальних ремонтів приміщень.

 

Інформація про використання позабюджетних надходжень по обласних закладах охорони здоров'я станом на 01.01.2018 р.   Корисні посилання