Працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом

15.03.2019 13:21:11
Працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом

Щоденно люди користуючись житлово-комунальними, побутовими послугами  сприймають їх як належне, і часто не замислюючись над тим, що за звичними зручностями стоїть цілодобова, самовіддана робота працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Саме вони створюють комфорт і затишок в наших оселях.

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня.

Сьогодні, 15 березня, напередодні професійного свята, працівники й ветерани галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Херсонщини приймали щирі вітання в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театру ім. М. Куліша.

Привітав присутніх зі святом від імені очільника області та від себе особисто заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Тригуб.

«Завдяки вашій щоденній праці та високому професіоналізму забезпечується життєдіяльність Херсонщини, створюються належні побутові умови для жителів регіону. Бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту і сил, для того щоб зробити наш край більш привабливішим», - наголосив Сергій Тригуб та вручив відзнаки від голови облдержадміністрації.

Після всіх привітань присутні мали змогу переглянути виставу «За двома зайцями».Корисні посилання