Працівники культури та майстри народного мистецтва Херсонщини відзначають професійне свято

09.11.2018 14:36:58
Працівники культури та майстри народного мистецтва Херсонщини відзначають професійне свято

Сьогодні, 9 листопада, вся держава відзначає Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З цієї нагоди творчі особистості у різних видах мистецтв з усієї області зібралися на урочистості в Херсонському обласному академічному театрі ляльок, аби привітати один одного з професійним святом і разом відсвяткувати день тих, хто кожного дня сприяє розвитку духовності, естетичного смаку й любові до прекрасного у кожному з нас.

Привітати працівників культури, майстрів народного мистецтва й аматорів завітав заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь. Звертаючись до винуватців урочистості, він зазначив:

«Саме культура є основою розвитку державності. Вона формує національність людини, її належність до нації, духовність і зрощує цілісну, розвинену особистість. Тому влада повинна систематично підтримувати працівників культури й митців у їх починаннях, творчості й прагненні закласти в людину щось прекрасне й добре».

Андрій Балонь побажав запрошеним гостям усіх життєвих гараздів, творчого натхнення й неперевершеної майстерності та вручив відзнаки голови обласної державної адміністрації.

Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток дитячої творчості на Херсонщині, а також з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримали:

директор дитячої музичної школи № 3 м. Херсона Ігор Полєвіков;

директор дитячої музичної школи № 4 м. Херсона Олександр Кузьменко;

директор школи мистецтв № 1 м. Херсона Олена Кузьменко.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи Херсонщини, а також з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримала завідувач сектору абонемента КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради Наталія Кацарська.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголосили:

завідувачу інформаційно-бібліографічного відділу КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради Ганні Новицькій;

завідувачу відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради Ользі Семеновій.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури на Херсонщині та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримали:

заступник начальника управління культури Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації – начальника відділу фінансів і стратегічного планування Ганна Боровик;

директор з навчально-виховної роботи Голопристанської дитячої школи мистецтв Голопристанської міської ради Віктор Зибін;

начальник відділу культури, молоді та спорту Великоолександрівської районної державної адміністрації Олег Метела;

керівник колективу народного ансамблю танцю «Надія» Каховського міського палацу культури «Меліоратор» Каховської міської ради Надія Сергеєва;

художній керівник Новотроїцького районного центру культури та дозвілля Олександр Фомінський;

керівник народного хореографічного колективу «Провінційний балет» комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім.Шевченка» Наталія Шептухіна.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголосили:

головному спеціалісту відділу культурних індустрій та управління персоналом управління культури Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Анастасії Бузі;

головному спеціалісту відділу фінансів і стратегічного планування управління культури Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Наталії Васильєвій;

начальнику відділу культури Бериславської районної державної адміністрації Людмилі Полегенко;

керівнику народного аматорського колективу дитячого біг-бенду «Сурма» комунального закладу «Скадовський районний будинок культури ім. Шевченка» Анатолію Шумейку.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у здійснення державної політики у сфері культури на території м. Херсона, а також з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримали:

заступник начальника управління культури Херсонської міської ради, начальника відділу культури Світлана Моспан;

головний спеціаліст відділу культури управління культури Херсонської міської ради Марина Друзьякіна.

Окремо бурхливими оплесками привітали тих, хто у 2018 році отримав звання Заслуженого працівника культури.

Не могла не привітати колег із професійним святом директор Департаменту культури, туризму та курортів обласної державної адміністрації Світлана Думинська:

«Ми, працівники культури і майстри, не так гарно рахуємо гроші, не лікарі й не архітектори, але ми вміємо відчувати й лікувати власним мистецтвом людські душі. Бажаю кожному з нас творчих злетів, спонтанних і влучних ідей, натхнення, запалу й прагнення творити якомога довше».

Для гостей був приготований святковий концерт за участі артистів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, студентів факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету, вихованців музичних шкіл та навіть заслуженого артиста України Олександра Гоноболіна.

Ті, хто сам завжди створює настрій, враження і дарує людям відчуття прекрасного, в цей день могли відпочити й насолодитися прекрасною музикою, співом і танцями, як своєрідним висловленням вдячності за кропітку й важливу творчу діяльність.Корисні посилання