Працівники освіти області приймали вітання з нагоди професійного свята

04.10.2018 12:20:56
Працівники освіти області приймали вітання з нагоди професійного свята

4 жовтня у ККЗ «Ювілейний» у Херсоні вітання з нагоди прийдешнього професійного свята приймали люди нелегкої, але такої важливої професії – педагоги, вихователі та викладачі.

Для них - насичена концертна програма, заслужені нагороди та щирі побажання зі сцени від почесних гостей, а саме: від голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, начальника Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євгена Криницького, представників обласної і міської влади.
            

«Фронт, який пройшов через Донбас та на межі з Кримом, слава Богу, не дістався Херсона. Це завдяки вам, наші учителі. Бо ви вчили нас і вчитимете наших дітей цінувати рідну Україну, родину, мову. Тим основам, які зберегли стабільність в нашій області, завдяки яким зараз ми можемо планувати, наприклад, ремонти у навчальних закладах», - зауважив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв, а також побажав вчителям завзяття, наснаги, миру, здоров’я та любові.

Розвиток освітньої сфери є пріоритетним для нашої держави, а Уряд України продовжує модернізацію освіти. Саме вчителі разом зі своїми вихованцями творять «Нову українську школу» та запроваджують нові освітні стандарти європейського зразка. Тому в рамках заходу освітяни області отримали від голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва нагороди і грошові премії за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів.

           

 Корисні посилання