Представлено нового керівника Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області

04.06.2014 00:51:00

Сьогодні за участю голови обласної державної адміністрації Юрія Одарченка відбулося представлення керівника Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області

Сьогодні, 03 червня 2014 року, за участю голови обласної державної адміністрації Юрія Одарченка та його заступника Михайла Мельника відбулося представлення новопризначеного начальника Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області. 
 
Нового керівника колективу, яким став Олександр Шумей, представив голова Держсільгоспінспекції України Микола Поєдинок. 
 
Микола Поєдинок привітав Олександра Шумея з призначенням на посаду та у своєму виступі висловив переконання, що під головуванням новопризначеного керівника інспекція працюватиме ефективно.
 
Голова облдержадміністрації Юрій Одарченко, у свою чергу, висловив сподівання на плідне співробітництво: «Я впевнений, що обласна державна адміністрація та Державна сільськогосподарська інспекція буде працювати в єдиному руслі». Крім того, він висловив переконання, що цілеспрямованість, професіоналізм, організаторські здібності Олександра Шумея дозволять йому гідно виконувати свої обов’язки. 
 
Під час заходу голова Держсільгоспінспекції України Микола Поєдинок зупинився на основних напрямках роботи Державної інспекції та  відповів на запитання присутніх.

Корисні посилання